Fustana nuserie te ri jane ardh nga Zvicera

30 EUR

Shitet nga: Azemine 02 Gush 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Prodhimet
Për femra
Kemi fustana nuserie shum te bukur jane te ardhur nga Zvicera mun te shifen ne foto dhe ipen lire me qmim ma te voliqem
Fustanat jan shum elegant per nuset e reja
Personat qe deshirojn mund te lajmerohen por te jene serioz !
Kontakt Viber:
044503059
Azemine
Dy Fotot e para nga 70€
Kurse Fotot tjera nga 30€
Keto jane qmimet
Azemine
044503059
Leaflet
Në fillim