Jakne skijimi dhe per hiking

30 EUR

Shitet nga: Nar 04 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Besianë
Prodhimet
Për meshkuj
Shitet jaknja e skijimit (hiking) NIKE Storm Fit e ardhur nga Amerika e perdorur 2 jave. Jaknja eshte shume e nxehte, per mot te ftohte dhe kunder lagshtise. Nr. XL Çmimi i pa diskutueshem Viber + Whatsapp
Leaflet
Në fillim