Qizme per dimer

30 EUR

Shitet nga: Argjend 03 Dhj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Drenas
Prodhimet
Për meshkuj
Shiten qizmet per dimer te ardhura nga Zvicra, me lesh mrena dhe shume te rujtne. Vec 1 her jon mbath. Numer 42.
Leaflet
Në fillim