Adidas

Shitet nga: Lisi 16 Sht 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Jan te perdorura vetem 1 muaj. Te reja dhe pa asnje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim