Patika, duksa, pantolla, kepuce, guja, pallto etj

20 EUR

Shitet nga: lundrim 08 Sht 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhimet
Për meshkuj
Patika / kepuce, ORIGJINAL te gjitha nga Holanda, Franca, Germany e Amerika. Cmimi sipas marrveshjes
(kame te perdorura dhe te reja)
Te gjitha veshjet nga Pantollonat, farmerkat Pallto te dimrit dhe vjeshtes, duksa dhe xhampera dhe maica e shorce te veres jane ORIGJINAL nga jashte. cmimi sipas marrveshjes
(kame te perdorura dhe te reja)
Cmimi mesatar sillet:
per patika dhe kepuce: nga 20 deri 90 euro
per Veshje nga 20 deri 70 euro.
Leaflet
Në fillim