Patika nga gjermania

30 EUR

Shitet nga: advan 11 Tet 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten patika nga gjermania te perdorura me numra 37.38.39. Si dhe dorza per portjer patikat shiten sipas qmimit kemi prej 30 deri ne 10 euro per me shum info ne tel ose viber
0038649132726
Leaflet
Në fillim