Patika nga ZVICRA

20 EUR

Shitet nga: Hekuran 27 Maj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhimet
Për meshkuj
Shiten patikat e ardhura nga Zvicra, kualitet i lart dhe ne gjendje shum te mire.

Per kontakt ne viber: +38345274971
Leaflet
Në fillim