Patika per femije

Shitet nga: Kushtrim 04 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten urgjent patikat per femije nike ngjyre pink nr 33 per vajza qmimi 12 euro, nike ngjyr kalter me pink nr 31 qmimi 10 euro, adidas ngjyr e zeze per djem nr 31 qmimi 12 euro dhe champion ngjyr teget per djem nr 30 qmimi 12 euro. Patikat jan super te ruajtne dhe te reja. Qmimi i pa diskutueshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim