Patika

Shitet nga: Privat Dje 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patikat, jane te reja te pa perdorura.Adidas 40€ dhe Nike 60€. Adidas jane nr.44 dhe Nike nr.45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim