shiten patikat e futbollit adidas

Shitet nga: vigan 07 Sht 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
shiten patikat e futbollit addidas te ardhura nga jasht dhe shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim