Shiten trenerkat PUMA

Shitet nga: Arlind 30 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
shiten trenerkat puma te paperdorura per shkak qe dhura ti kam por qe nr eshte i vogel jane bler ne melodia px me cmimin 70euro nr i tyre eshte ndermjet nr S dhe M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim