Shiten

Shitet nga: adnan 30 Sht 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten kat teshat, Pantolla, Kmisha, Kravata Etj per meshkuj arsyja e shitjes per shkak te mbylljes se dyqanit me qmim te volitshem, Mall Kualitativ dhe i bler ne Turqi Per me shum info: 045 661 415
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim