Jakne ZARA per meshkuj

Shitet nga: zara 28 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes jaknen e firmes ZARA, per meshkuj, e paperdorur.Preferohet per stinen e vjeshtes dhe pranveres.Numri XL.
Kontaktoni ne numrat: 045/301-807 dhe 049/398-309
Leaflet
Në fillim