MAIC E RE XXXL BENTLEY $$ DOLLARS $$

Shitet nga: F.F Dje 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES MAICEN E MADHE PËR MESHKUJ ORIGJINAL BENTLEY DOLLARS $$$$

MAIC ME LOGO BENTLEY & DOLLAR NGJYRA E ZEZË NUMRI SHUMË I MADH .XL PËR AMERIK
XXXL PËR EU
MATERIALI PAMBUK E RE PA PËRDOR ME TIKET E BLEME NË AMERIKË 28.$
MAIC PËR REPERA DHE DJ. SHUMË E BUKUR DHE E RRALLË

044911160

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim