Puma

0 EUR

Shitet nga: fani 28 Korr 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
Shiten pumat orgjinale te ardhura nga Gjermania. Nr.42
jan super te lehta dhe te buta ideal per me ec apo per me vrapu

mund te na vizitoni ne Facebook:

Puma Prishtin

https://www.facebook.com/Puma-Prishtin-813325535467517/
Leaflet
Në fillim