Shitet GIVENCHY bomber jacket jakne

Shitet nga: Gentrit 08 Tet 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet jakne GIVENCHY bomber jacket kualitet dhe shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim