Shiten kukullat

Shitet nga: Arber 07 Tet 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten 2 kukulla per meshkuj ne kemb ( porcelan)
Te blera te akoma te isaku 1=115€
Si dhe 5 kukulla vetem per maica duksa (pllastik )
1=25€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim