Nje pale Puma origjinal Adidas dhe nje pal HDsport

Shitet nga: Sefa 09 Sht 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten 2 pal puma nr 41 jan tmira te zvicres ejani shum tmira jane ble shum shtrenjt ipen 20e Adidas kurse Hd sport 10e ejani se nuk zHgenjeheni
Mundeni Viber kontakt:0037744208302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim