Patika ADIDAS

Shitet nga: toni 07 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Patikat ADIDAS shume pak te perdorura prej Norvegjie
Te dy palet jane numer 40
Patikat dhe Kopaqkat jane nga 25€
Per me shume info thirrni ne numrin e telefonit: 044215113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim