Tesha per motorr

Shitet nga: Ardian 17 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për meshkuj
Shes teshat per motorr nr 52 jakna dhe pantollat nr i qizmeve 46 edhe kaska shum pak te perdorura per me shum kontaktoni ne viber +37745597144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim