Nike mercurial CR7 Original

20 EUR

Shitet nga: Lorik 10 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nike mercurial cr7 galaxy
Jane puma te cilat jane bere nga mendimi i Cristiano Ronaldo-s
Numri i pumav eshte 39 dhe jane origjinal
Ata qe deshirojn ti blejn kontaktoni ne numrin:
044-52-40-70
Leaflet
Në fillim