Maska nga pambuku 100% [mund te lahen] 5copa/5Euro

5 EUR

Shitet nga: MaskaStore 23 Gush 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhimet
Unisex
Maskat jane nga pambuku 100% shume kualitative dhe mund te lahen, jane dy shtresore ku edhe mund ti vendoset filtër.
Maskat vijne ne disa ngjyra te zgjedhura rastesisht.


Maskat vijne ne paketin 5 copa dhe çmimi eshte 5 Euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione