Kurse Matematike

0 EUR

Shpallja e kompanisë Blihet nga: Kurse Matematike 18 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Artanë
Zhvillojme kurse private ne lenden e Matematikes. Per klasat 6-8 ora eshte 300 leke, per klasat 9-12 ora eshte 500 leke .
Gjendemi ne Vlore, afer shkolles 9-vjecare "Rilindja".
Mund te na gjeni ne facebook ne adresen: Kurse Matematike dhe ne instagram: timeformath.
Kurse Matematike
Leaflet
Në fillim