Lëshoj Lokalin me qira afër banesave të famisit

Blihet nga: Korab Dje 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj lokalin me qira i gatshëm për kaffe.

Lokali eshte perball banesave të famisit. Në breg te diellit.

Është i gatshëm per pun me te gjitha paisjet per kaffe.tavolina me karrige,shankun dhe aparat per kaffe,oborr,si duket ne foto.

Qmimi Është komplet 500€ me marveshje. I gatshëm për punë.

Për me shumë na kontaktoni në VIBER +38345644680.....049644680 në ipko.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim