Lëshoj shtëpinë me qira në Vranjevc te Raiffeiseni

0 EUR

Blihet nga: Korab Sot 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Leshoj katin e pare me qira te sharbant ne rrug te Raifejzen Banka,ka ni dhom gjumi ,kuzhin me sallon banjo,shpajz, e mobiluar.

shpia esht e izoluar termikisht dhe esht e fllatshme per ver dhe per dimer esht shume e nxet.

Qmimi i fundit esht 160€ ni qira depozitë i obliguar 'plus shpenzimet tjerat jan te qirramarssit.

Per me shume shiqoni fotot dhe kontaktoni ne viber +38345644680
Leaflet
Në fillim