Agregatt

470 EUR

Shitet nga: Pronnari 09 Tet 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shess agregatt dissel 12kw ne gjendje te rregullt si dhe me hargjimee shum te vogela.
Pronnari
045534277
Leaflet
Në fillim