Printer Dore - Printim ne Paketim, Thas letre etj

0 EUR

Shitet nga: Arianit 01 Jan 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Pershendetje,

Shes Printer dore per printim te tekstit, dates, ores QR Code apo cfardo qe nevoitet ne kese, letra paketimi, ne thas letre etj.

Printimin e qet me ngjyr te zez dhe ben 400,000 printime.

Ka touchscreen dhe programin qe e ka te instaluar mundeson brenda nje primtimi te vendosen:

Tekst
Date dhe Oren ( I merr automatikishit)
QR Code
Foto
Numerimin (Sa her eshte shtypur / printuar)

Cmimi: Me marrveshje!
Kontakt: 044776644
Leaflet
Në fillim