RENT A CAR CUFA

Shitet nga: Rent a Car Cufa Sot 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Vetura te ndryshme
Posedojn klim
Veturat jan automatik dhe mananual
Kemi vetura me 10 ulse 7 ulse 5 ulse
QMIMi i volitshem
VETURAT GJENDEN NE PODUJEVË DHE PRISHTIN (veterrnik)
RENT A Car CUFA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim