Tenda karrika tavolina zerim me qera 045 550 206

Shitet nga: Djj Krenari 16 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Ofrojm tenda karrika tavolina zerim me qera per darsma dhe ahengje te ndryshme per rezervim kontakto n tel 045 550 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim