Tenda Tavolina Dhe Dekorime 044 426 499

Shitet nga: Zylfi Sanli 14 Maj 02:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Besianë
Ofrojm me Qera Tenda, Tavolina, Karrigë dhe Dekorime qdo aheng familjar...
📱 044 - 426 - 499 Zylfi SANLI
📱 049 - 426 - 499
📍Mamushë/Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim