Numer telefoni

Shitet nga: Blend 03 Dhj 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes numer telefoni shum i thjesht dhe i leht mund te perdoret per firma private 044/750/950
Në fillim