Tenda Shatora Karrika Tavolina 044-650-322

Shitet nga: Tenda *Luli* 03 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrojmë me porosi👌 #Tenda të dimenzioneve të ndryshme me kualitet të lartë dhe me nxemje, #Karrika me dhe pa mbulesa, #Tavolina me dhe pa mbulesa *Muzik për Dasma Ahengje dhe organizime tjera familjare,ndriqim i tendes, montimi dhe transporti gratis,për rezervime edhe porosi na kontaktoni në nr tel,viber +37745/222026 +37744650322 +38649375515 ose në web Tenda Luli ju mirprësim 24h.
Tenda *Luli*
044650322
Në fillim