Gilindera

160 EUR

Shitet nga: Shefshet 20 Maj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Shes gilindera me shufra te metalit jan te gjat 30 metra mirpresum bleres serjoz, per me shum info; kontaktoni ne numrat e telit 044170746 si dhe viber ne +38649105812
Shefshet
044170746
Leaflet
Në fillim