Tenda tavolina karrika zerim me qera 045 550 206

Shitet nga: Djj Krenari Dje 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Japim tenda tavolina karrika si dhe zerim profesional me qera per darsma dhe ahengje te ndryshme per rezerim kontakto n tel 045 550 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim