Tjegulla

Shitet nga: Gezim 28 Korr 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Drenas
Tjegullat jane shume te rujtuna dhe te pademtuara, per me shume na kontaktoni ne kete numer telefoni: 044846956.
Çmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim