Dron phantom 4

Shitet nga: Gipa 07 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Dron me kamer 480 p bojm dhe ndrrim me iphone x . etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim