Dyer dhe dritare nga plastika

Shitet nga: Shaban 29 Korr 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Ferizaj
Shiten te gjitha dyert dhe dritaret e shtepise nga plstika me 3 goma dhe 3 dyer te dhomave nga druri.
Leaflet
Në fillim