Letkon ERSA RDS

165 EUR

Shitet nga: kontakti 09 Maj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes mpikse letkon ERSA RDS 80 te perdorun shume pak me dy maje origjinale 1mm dhe 0.4mm

Ky letkon profesional me display te madhe mundeson fiksimin e 3 temperaturave, ndaljen automatike nese nuk punohet e te tjera. Me kete letkon mund te programoni 3 temperatura sipas deshires, vetem shtypni njeren nga keto 3 susta dhe letkoni ua sjell temperaturen e deshiruar, brenda nje casti te shkurter. Poashtu letkoni e ruan majen dhe kursen energjine, pasiqe ndalet vetvetiu nese nuk e perdorni nje kohe te caktuar.
kontakti
044108325
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione