Hoverboard

115 EUR

Shitet nga: Luan 09 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
SHITET HOVERBOARDI
I dizajnuar per tu pershtatur ne terrene te veshtira dhe te rrafshta duke ofruar nje vozitje te rehatshme dhe stabile. Posedon GOMA te RRAFSHTA dhe te FORTA per t'i perballuar goditjeve te ndryshme ne rruge.
REZISTENT ndaj ujit dhe posedon drita LED vezulluese per te ndriquar rrugen.
Trupi eshte i ndertuar me rreth 90% ALUMIN dhe eshte FLEKSIBIL per tu pershtatur te gjitha llojeve te terrenit.
Ky produkt eshte i ri dhe vjen me PAKETIM
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione