Kamina prodhim Italian te gjitha llojet

Shitet nga: ola kamina 09 Nën 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejme shitjen e Kaminav prodhim Italian me ventilator modelet me te reja me mundesi ndezje dhe me der te hapur pa nxjerr tym materiali Guse si dhe bejme montimin
kuzhina oxhak kamin shporet dhom bmw mercedes opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim