Publikuar: Maj 17 2022 01:59

Makine per prerjen e betonit

EUR

Publikuar: Maj 17 01:59
Shikime: 28
Makika ashte vetem 1 vit e vjeter dhe ka shum pak ore pune.Ka tehun e ri dhe qmini i blerjes ka kushtu 3450.Makina ashte ne Gjermani por mund te dergohet me autobus ne Kosove.
Qmimi sipas marrveshjrs
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione