play station 3

180 EUR

Shitet nga: Ylber 10 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
KY play station 3 eshte Nga Zvicra dhe gjithashtu I ka ne rregull te gjitha.
Ka dhe 1 cede qe quhet The amazing spider man 2.
Nuk ka dorezat.
Por ka kablot te gjitha qe I nvojiten.
Faleminderit per mirekuptimin.
Leaflet
Në fillim