TENDA TAVOLINA KARRIGA ME QERA 045222026

Shitet nga: Rasim 12 Nën 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ofrojmë me porosi *Tenda të dimenzioneve të ndryshme *Karriga me dhe pambulesa *Tavolina me dhe pambulesa *Muzik për Dasma dhe Ahengje dhe organizime tjera familjare, montimi edhe transporti gratis,për rezervime edhe porosi na kontaktoni në nr tel,viber +37744/650322 +37745/222026 ose në web Tenda Luli ju mirprësim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim