Aparate kunder lagështis me qira

Shitet nga: Fatoni 21 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Ofrojmë Aparate me qira Aparata kunder lagështisë 045-564-703 FATONi ✔️myk vllag ybercukmallter lagshti lageshti banesa podrum renovim tharse vllagut vllages gips knauf mykut mykë sanim suvatim aporatat jon te vitit 2019 dhe jon shum te persosur jemi mete liret me lir s'ka veq lodhni 045-564-703 Fatoni Tetjeret na kopjojn me mjete fallco kineze me kapacitet 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim