Aparate kunder Lageshtisë me QIRA

Shitet nga: Fatoni 21 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Aporata per lageshti myk dhe vllag , jemi te paret qe punojm me qmime transparente dhe puna kryhet sikur ne perendim Aporatet perdoren per kso raste : heqjen e mykut dhe vllages, Tharjen e dyshemeve ,ibercuk, glet , mallter , atu ku qendron lageshti shum ose vershim , ngjyra, llaqev, knauf , glet , rinovim sanim . Kujdes disa punojn me mjete fallco kineze , si psh: Shtilli Fallc Kopje qashty ikon mjetet me kapacitet 10%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim