Aparate Per Myk,Vllag,Lagështi Me QERA ✔️⚫️👌❇️

Shitet nga: beki Dje 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart dhe shum efikas kundër Mykut,Lagështis,Vllages , per Pastrimin e Murev Heqjen e Mykut Vllages Lagështisë, per Firma Persona Privat Juridik ,Banesa,Shtepi ,Kapaciteti Prej 10 Litra - deri 158 Litra në Dit . Makina te Shpejta dhe te sigurt , Puna Kryhet Prefekt kontakt +377-44-395-435 Bekimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim