Aparate per myk vllag Lageshti

Shitet nga: bedri Dje 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Maqina për thithje të lagështis

Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës nga muret e e objekteve te ndryshum si objekte te banuara (banesa, shtepi) dhe te pa banuara (podrume, garazha, lokale, etj).

Maqinat janë profesionale dhe shumë efektive edhe ne renovime te objekteve prej 10m2 deri 2000m2 : Prej 10Liter deri 158 Liter: për glet, fasada te mbrendeshme, lyerje te mureve, nivelizimev.tharjen pas Vershimev etj.

Maqinat jan prodhim Zvicrrane dhe kan efikasitet te lartë, dhe nuk bëjnë zhurmë janë shum praktike per tu përdoruar.
Maqinat ipen me qira per persona fizik ose juridik (firma te ndryshme) Kontakt +38344395435---044-395-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim