Bubashfaba

Shitet nga: Bubashfaba Dje 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Bëjmë eliminimin e insekteve shtëpiake(bubashvabave)bubrecave dhe të tjerëve.Me preparate ekologjik, tretmani zgjatë vetëm tridhjet(30) minuta pa pasur nevojë të lëshoni shtëpinë,lokalin apo banesën.Garantojmë në shërbimet e kryera për 6 muaj.Ky sherbim mundesohet ne ter teritorin e Kosoves . Puna jon 10 vjeqare esht garancjon per ju . NR. KONTAKTUES 044 492 423 /049 492-423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim