DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION

1 EUR

Shitet nga: DDD 19 Pri 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
QMIMET: PER RAJONIN E PRISHTINES ESHTE 30 EURO PER BANESA METRAZHA E KUFIZUAR
VIBER +383 44 550009 .049 550009 PER RAJONET E KOSOVES NDRYSHOJNE CMIMET

KOMPANIA JONE NJIHET PER BESUESHMERI DHE KUALITET NE PUNE

ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA PER 48 ORE ESHTE EKOLOGJIK PA RREZIK
JU GARANTOJME . PUNOJME TE SHTUNE DHE TE DIELEVE

BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM .

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabave furretare) ME GARANCION, NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIKE TE CERTEFIKUAR, NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONJE RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .


KOMPANIA JONE KRYEN EDHE SHPERBIMET E D.D.D.-SE NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ETJ. ME LICENC NGA MINISTRIA DHE LESHOJME VERTETIM 6 MUJOR ME GARANCION 6 MUJOR qmimet me mareveshje
Leaflet
Në fillim