furra per thoj

0 EUR

Shitet nga: ramiz 30 Korr 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shiten dy furrat per mbjellje te thojve te dyat jan ne gjendje shum te mir fizike dhe teknike punojn shum mir furra e madhe esht per dy duart
furra e madhe 30 ero
furra e vogel 20 ero
Leaflet
Në fillim